Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Персональний склад підкомітетів
Надрукувати Зменшити зону перегляду

Персональний склад підкомітетів

02 вересня 2019, 18:07

Персональний склад підкомітетів

Персональний склад підкомітетів Комітету з питань бюджету Верховної Ради України дев’ятого скликання

 

1. Підкомітет з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України

1.      

Кузбит Юрій Михайлович – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Гнатенко Валерій Сергійович

4.      

Кіссе Антон Іванович

5.      

Копанчук Олена Євгенівна

6.      

Крулько Іван Іванович

7.      

Люшняк Микола Володимирович

8.      

Молоток Ігор Федорович

9.      

Пасічний Олександр Станіславович

10.  

Саламаха Орест Ігорович

11.  

Северин Сергій Сергійович

12.  

Тістик Ростислав Ярославович

13.  

Трухін Олександр Миколайович

 

2. Підкомітет з питань доходів державного бюджету і фінансування державного бюджету та державного боргу

1.      

Лунченко Валерій Валерійович - Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Герман Денис Вадимович

3.      

Гончаренко Олексій Олексійович

4.      

Задорожній Микола Миколайович

5.      

Каптєлов Роман Володимирович

6.      

Копанчук Олена Євгенівна

7.      

Лопушанський Андрій Ярославович

8.      

Пуртова Анна Анатоліївна

9.      

Саламаха Орест Ігорович

10.  

Трухін Олександр Миколайович

11.  

Цабаль Володимир Володимирович

 

3. Підкомітет з питань видатків державного бюджету

1.      

Забуранна Леся Валентинівна - Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Василенко Леся Володимирівна

4.      

Герман Денис Вадимович

5.      

Гнатенко Валерій Сергійович

6.      

Гончаренко Олексій Олексійович

7.      

Крулько Іван Іванович

8.      

Копанчук Олена Євгенівна

9.      

Кунаєв Артем Юрійович

10.  

Лаба Михайло Михайлович

11.  

Лопушанський Андрій Ярославович

12.  

Люшняк Микола Володимирович

13.  

Молоток Ігор Федорович

14.  

Пасічний Олександр Станіславович

15.  

Пуртова Анна Анатоліївна

16.  

Пушкаренко Арсеній Михайлович

17.  

Саламаха Орест Ігорович

18.  

Северин Сергій Сергійович

19.  

Трухін Олександр Миколайович

20.  

Урбанський Анатолій Ігорович

21.  

Цабаль Володимир Володимирович

22.  

Шпак Любов Олександрівна

 

4. Підкомітет з питань державних інвестиційних проектів

1.      

Пуртова Анна Анатоліївна – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Герман Денис Вадимович

4.      

Гнатенко Валерій Сергійович

5.      

Гончаренко Олексій Олексійович

6.      

Дунаєв Сергій Володимирович

7.      

Забуранна Леся Валентинівна

8.      

Задорожній Микола Миколайович

9.      

Кіссе Антон Іванович

10.  

Копанчук Олена Євгенівна

11.  

Кузбит Юрій Михайлович

12.  

Кунаєв Артем Юрійович

13.  

Лаба Михайло Михайлович

14.  

Лопушанський Андрій Ярославович

15.  

Люшняк Микола Володимирович

16.  

Молоток Ігор Федорович

17.  

Пасічний Олександр Станіславович

18.  

Пушкаренко Арсеній Михайлович

19.  

Саламаха Орест Ігорович

20.  

Тістик Ростислав Ярославович

21.  

Трухін Олександр Миколайович

22.  

Цабаль Володимир Володимирович

23.  

Шпак Любов Олександрівна

 

5. Підкомітет з питань місцевих бюджетів та бюджетної підтримки регіонального розвитку

1.      

Саламаха Орест Ігорович – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Герман Денис Вадимович

4.      

Гнатенко Валерій Сергійович

5.      

Гончаренко Олексій Олексійович

6.      

Дунаєв Сергій Володимирович

7.      

Драбовський Анатолій Григорович

8.      

Забуранна Леся Валентинівна

9.      

Задорожній Микола Миколайович

10.  

Заремський Максим Валентинович

11.  

Каптєлов Роман Володимирович

12.  

Кіссе Антон Іванович

13.  

Крулько Іван Іванович

14.  

Копанчук Олена Євгенівна

15.  

Кунаєв Артем Юрійович

16.  

Лаба Михайло Михайлович

17.  

Лопушанський Андрій Ярославович

18.  

Люшняк Микола Володимирович

19.  

Молоток Ігор Федорович

20.  

Пуртова Анна Анатоліївна

21.  

Пушкаренко Арсеній Михайлович

22.  

Северин Сергій Сергійович

23.  

Тістик Ростислав Ярославович

24.  

Трухін Олександр Миколайович

25.  

Урбанський Анатолій Ігорович

26.  

Шпак Любов Олександрівна

 

6. Підкомітет з питань державного фінансового контролю  та діяльності Рахункової палати

1.      

Молоток Ігор Федорович – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Гнатенко Валерій Сергійович

4.      

Копанчук Олена Євгенівна

5.      

Крулько Іван Іванович

6.      

Лопушанський Андрій Ярославович

7.      

Саламаха Орест Ігорович

8.      

Трухін Олександр Миколайович

9.      

Шпак Любов Олександрівна

 

7. Підкомітет з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству

1.      

Шпак Любов Олександрівна – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Копанчук Олена Євгенівна

3.      

Пуртова Анна Анатоліївна

4.      

Саламаха Орест Ігорович

5.      

Трухін Олександр Миколайович

 

8. Підкомітет з питань сучасних інформаційних технологій
та інновацій у бюджетному процесі

1.      

Герман Денис Вадимович – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Каптєлов Роман Володимирович

3.      

Копанчук Олена Євгенівна

4.      

Пуртова Анна Анатоліївна

5.      

Саламаха Орест Ігорович

6.      

Трухін Олександр Миколайович