ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Вітаємо Вас на офіційному сайті

Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Новини
29.03.2017
У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Технічної місії Податково-Бюджетного департаменту Міжнародного валютного фонду
У Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету 28 березня 2017 року відбулася зустріч членів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету із представниками Технічної місії Податково-Бюджетного департаменту Міжнародного валютного фонду, яка на даний час перебуває в Україні на запрошення Міністра фінансів України.  далi»
24.03.2017
У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч з представниками делегації Європейського Союзу в Україні
У Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету 23 березня 2017 року відбулася зустріч членів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету із представниками делегації Європейського Союзу в Україні на чолі із керівником відділу "Належне управління та верховенство права" Мартіном Клауке.  далi»
23.03.2017
Щодо розгляду законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо добровільного приєднання територіальних громад) за реєстр. № 4773
Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 22 березня 2017 року підготував до розгляду Верховною Радою України у другому читанні законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо добровільного приєднання територіальних громад) за реєстр. № 4773.  далi»
23.03.2017
Щодо бюджетів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та Фонду соціального страхування України на 2017 рік
У Комітеті з питань бюджету на засіданні 22 березня 2017 року розглянуто та погоджено бюджети Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та Фонду соціального страхування України на 2017 рік.  далi»
23.03.2017
Щодо розгляду законопроекту про внесення змін до Додатку №3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" реєстр. №5723 (доопрацьований)
Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на засіданні від 22 березня 2017 року (протокол №93) розглянув проект Закону України про внесення змін до Додатку №3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо фінансового забезпечення Державної установи "Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України" та Державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова" Національної академії медичних наук України), поданий народними депутатами України Ляшком О.В., Амельченком В.В., Купрієнком О.В. та іншими (реєстр. №5723 (доопрацьований) від 02.02.2017 р.)  далi»

Оголошення щодо засідань Комітету
Розклад засідань Комітету
Орієнтовний розклад засідань Комітету на березнь та квітень 2017 року далi»
Інформація щодо рішень Комітету
Про результати розгляду питань на засіданні від 22 березня 2017 року далi»

Про результати розгляду питань на засіданні від 15 березня 2017 року далi»
Інформація щодо конкурсу про призначення нового складу Рахункової палати
Комітет з питань бюджету направив Верховній Раді України рішення про результати проведених заходів конкурсу для призначення нового складу Рахункової палати разом з висновками щодо кожного кандидата далi»

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДИ ЧЛЕНІВ РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)