ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Засідання Комітету » Інформація щодо рішень Комітету

Про результати розгляду питань на засіданні від 5 квітня 2017 року
версія для друку
6 квiтня 2017
Про результати розгляду питань на засіданні від 5 квітня 2017 року

Оперативна інформація

про результати розгляду питань

на засіданні Комітету з питань бюджету

05 квітня 2017 року (згідно з протоколом № 94)

 

№ з/п

Назва питань порядку денного

Загальні результати розгляду

1.

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього законопроектів розглянуто – 68:

·                   не мають впливу на показники бюджету – 28;

·                   мають вплив на показники бюджету – 40:

безпосередній – 27;

опосередкований – 13;

з них містять положення, які потребують узгодження з бюджетним законодавством, – 3.

2.

Про погодження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами (розпорядження КМУ від 08.02.2017 № 70-р).

Погоджено (керуючись частиною шостою статті 108 Бюджетного кодексу України та статтею 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»).

3.

Про погодження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування у Чернівецькій області, що здійснюються в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України (згідно з листом Чернівецької обласної державної адміністрації від 13.02.2017 р. № 01.02/4-294).

Погоджено (керуючись вимогами абзацу другого пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України).

4.

Про погодження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування в Одеській області, що здійснюються в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України (згідно з листом Одеської обласної державної адміністрації від 03.04.2017 р. № 01/02-22/1766).

Погоджено (керуючись вимогами абзацу другого пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України).

5.

Інформація щодо стану реалізації пунктів 10 та 17 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (щодо здійснення правочину з державним боргом та підготовки відповідних змін до цього Закону), а також питання щодо здійснення заходів щодо пролонгації облігацій Державного агентства автомобільних доріг України, випущених під державні гарантії.

Інформацію заслухано.

 

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)