ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Засідання Комітету » Інформація щодо рішень Комітету

Про результати розгляду питань на засіданні від 16 травня 2017 року
версія для друку
17 травня 2017
Про результати розгляду питань на засіданні від 16 травня 2017 року

Оперативна інформація

про результати розгляду питань

на засіданні Комітету з питань бюджету

16 травня 2017 року (згідно з протоколом № 96)

 

№ з/п

Назва питань порядку денного

Загальні результати розгляду

1.

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього законопроектів розглянуто – 81:

·                    не мають впливу на показники бюджету – 32;

·                    мають вплив на показники бюджету – 49:

безпосередній – 31;

опосередкований – 18;

з них містять положення, які потребують узгодження з бюджетним законодавством, – 3.

2.

Про погодження розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

 

1)

перерозподіл деяких видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету та розподіл додаткового обсягу субвенції з державного місцевим бюджетам на 2017 рік для реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями інвестиційних проектів (розпорядження КМУ від 23.03.2017 № 246-р)

Погоджено (керуючись статтею 4 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» і частиною шостою статті 108 Бюджетного кодексу України).

2)

розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (постанова КМУ від 12.04.2017 № 260)

Погоджено (керуючись частиною шостою статті 108 Бюджетного кодексу України).

3)

розподіл коштів спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування», джерелом формування яких є запозичення, здійснені Державним агентством автомобільних доріг України під державні гарантії у попередні роки (постанова КМУ від 29.03.2017 № 303)

Погоджено (керуючись статтею 23 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік).

3.

Про погодження переліку об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Луганської області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (відповідно до підпункту 4 пункту 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України та розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 270).

Погоджено (керуючись абзацом четвертим підпункту 4 пункту 24 розділу VI Бюджетного кодексу України).

4.

Про погодження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування у Івано-Франківській області, що здійснюються в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України (згідно з листом Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 11.05.2017 № 466/0/2-17/01-025).

Погоджено (керуючись абзацом другим пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України).

5.

Про звіт Кабінету Міністрів України про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Рекомендовано Верховній Раді звіт взяти до відома, надати Кабінету Міністрів відповідні доручення згідно з підготовленим проектом постанови, а також направити їх Уряду як рекомендації Комітету з цього питання.

6.

Про оголошення повторного конкурсу на заняття посад членів Рахункової палати (для призначення нового складу Рахункової палати).

Прийнято відповідне рішення.

7.

Щодо затвердження персонального складу комісії для підготовки пропозицій щодо розподілу субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Розгляд питання перенесено.

8.

Щодо додаткового включення члена Комітету з питань бюджету Мепарішвілі Х.Н. до складу Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, та до складу Конкурсної комісії з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Підтримано.

9.

Щодо робочої групи з відбору заходів щодо розвитку енергетики, які можуть бути профінансовані за бюджетною програмою 1101540 «Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України».

Визначено представників Комітету для участі у відповідній робочій групі.

 

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)