Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Персональний склад підкомітетів

Повідомлення

Перейти до розділу
18 вересня 09:01
Оголошення про умови та строки проведення конкурсу на зайняття посади члена Рахункової палати докладніше
05 червня 11:41
Закон України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (із змінами) посилання...
05 червня 11:22
Звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" посилання...
18 вересня 09:01
Оголошення про умови та строки проведення конкурсу на зайняття посади члена Рахункової палати докладніше
18 вересня 09:01
Про оголошення конкурсу на зайняття посади члена Рахункової палати докладніше
17 вересня 20:03
Щодо представлення проекту Закону України про Державний бюджет України на 2021 рік» (реєстр. № 4000 від 14.09.2020 р.) докладніше
17 вересня 12:31
Щодо розгляду законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (щодо реалізації положень статті 11 Закону України «Про ринок природного газу») (реєстр. № 3004а) докладніше
17 вересня 10:34
Щодо розгляду законопроекту про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (реєстр. № 3960) докладніше
17 вересня 10:30
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
03 вересня 15:17
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
03 вересня 10:19
Щодо розгляду законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (реєстр. № 3991) докладніше

Персональний склад підкомітетів

10 червня 2020, 17:48

Персональний склад підкомітетів

Персональний склад підкомітетів Комітету з питань бюджету Верховної Ради України дев’ятого скликання

 

1. Підкомітет з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України

1.      

Кузбит Юрій Михайлович – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Гнатенко Валерій Сергійович

4.      

Задорожній Микола Миколайович

5.      

Кіссе Антон Іванович

6.      

Копанчук Олена Євгенівна

7.      

Крулько Іван Іванович

8.      

Люшняк Микола Володимирович

9.      

Молоток Ігор Федорович

10.  

Пасічний Олександр Станіславович

11.  

Пузійчук Андрій Вікторович

12.  

Саламаха Орест Ігорович

13.  

Северин Сергій Сергійович

14.  

Тістик Ростислав Ярославович

15.  

Трухін Олександр Миколайович

16.  

Цабаль Володимир Володимирович

 

2. Підкомітет з питань доходів і фінансування державного бюджету та державного боргу

1.      

Лунченко Валерій Валерійович - Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Герман Денис Вадимович

3.      

Гончаренко Олексій Олексійович

4.      

Задорожній Микола Миколайович

5.      

Каптєлов Роман Володимирович

6.      

Копанчук Олена Євгенівна

7.      

Лопушанський Андрій Ярославович

8.      

Пузійчук Андрій Вікторович

9.      

Пуртова Анна Анатоліївна

10.  

Саламаха Орест Ігорович

11.  

Трухін Олександр Миколайович

12.  

Цабаль Володимир Володимирович

 

3. Підкомітет з питань видатків державного бюджету

1.      

Забуранна Леся Валентинівна - Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Гевко Володимир Леонідович

4.      

Герман Денис Вадимович

5.      

Гнатенко Валерій Сергійович

6.      

Гончаренко Олексій Олексійович

7.      

Задорожній Микола Миколайович

8.      

Копанчук Олена Євгенівна

9.      

Крулько Іван Іванович

10.  

Кузбит Юрій Михайлович

11.  

Кунаєв Артем Юрійович

12.  

Лаба Михайло Михайлович

13.  

Лопушанський Андрій Ярославович

14.  

Люшняк Микола Володимирович

15.  

Молоток Ігор Федорович

16.  

Пасічний Олександр Станіславович

17.  

Пузійчук Андрій Вікторович

18.  

Пуртова Анна Анатоліївна

19.  

Пушкаренко Арсеній Михайлович

20.  

Саламаха Орест Ігорович

21.  

Северин Сергій Сергійович

22.  

Трухін Олександр Миколайович

23.      

Урбанський Анатолій Ігорович

24.      

Цабаль Володимир Володимирович

25.      

Шпак Любов Олександрівна

 

4. Підкомітет з питань державних інвестиційних проектів

1.      

Пуртова Анна Анатоліївна – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Гевко Володимир Леонідович

4.      

Герман Денис Вадимович

5.      

Гнатенко Валерій Сергійович

6.      

Гончаренко Олексій Олексійович

7.      

Дунаєв Сергій Володимирович

8.      

Забуранна Леся Валентинівна

9.      

Задорожній Микола Миколайович

10.  

Кіссе Антон Іванович

11.  

Копанчук Олена Євгенівна

12.  

Кузбит Юрій Михайлович

13.  

Кунаєв Артем Юрійович

14.  

Лаба Михайло Михайлович

15.  

Лопушанський Андрій Ярославович

16.  

Люшняк Микола Володимирович

17.  

Молоток Ігор Федорович

18.  

Пасічний Олександр Станіславович

19.  

Пузійчук Андрій Вікторович

20.  

Пушкаренко Арсеній Михайлович

21.  

Саламаха Орест Ігорович

22.  

Тістик Ростислав Ярославович

23.  

Трухін Олександр Миколайович

24.      

Цабаль Володимир Володимирович

25.      

Шпак Любов Олександрівна

 

5. Підкомітет з питань місцевих бюджетів та бюджетної підтримки регіонального розвитку

1.      

Саламаха Орест Ігорович – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Гевко Володимир Леонідович

4.      

Герман Денис Вадимович

5.      

Гнатенко Валерій Сергійович

6.      

Гончаренко Олексій Олексійович

7.      

Дунаєв Сергій Володимирович

8.      

Драбовський Анатолій Григорович

9.      

Забуранна Леся Валентинівна

10.  

Задорожній Микола Миколайович

11.  

Заремський Максим Валентинович

12.  

Каптєлов Роман Володимирович

13.  

Кіссе Антон Іванович

14.  

Копанчук Олена Євгенівна

15.  

Крулько Іван Іванович

16.  

Кузбит Юрій Михайлович

17.  

Кунаєв Артем Юрійович

18.  

Лаба Михайло Михайлович

19.  

Лопушанський Андрій Ярославович

20.  

Люшняк Микола Володимирович

21.  

Молоток Ігор Федорович

22.  

Пасічний Олександр Станіславович

23.  

Пузійчук Андрій Вікторович

24.  

Пуртова Анна Анатоліївна

25.  

Пушкаренко Арсеній Михайлович

26.  

Северин Сергій Сергійович

27.      

Тістик Ростислав Ярославович

28.      

Трухін Олександр Миколайович

29.      

Урбанський Анатолій Ігорович

30.      

Шпак Любов Олександрівна

 

6. Підкомітет з питань державного фінансового контролю  та діяльності Рахункової палати

1.      

Молоток Ігор Федорович – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Борт Віталій Петрович

3.      

Гнатенко Валерій Сергійович

4.      

Задорожній Микола Миколайович

5.      

Копанчук Олена Євгенівна

6.      

Крулько Іван Іванович

7.      

Кузбит Юрій Михайлович

8.      

Лопушанський Андрій Ярославович

9.      

Пузійчук Андрій Вікторович

10.      

Саламаха Орест Ігорович

11.      

Трухін Олександр Миколайович

12.      

Шпак Любов Олександрівна

 

7. Підкомітет з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству

1.      

Шпак Любов Олександрівна – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Задорожній Микола Миколайович

3.      

Копанчук Олена Євгенівна

4.      

Пуртова Анна Анатоліївна

5.      

Саламаха Орест Ігорович

6.      

Трухін Олександр Миколайович

 

8. Підкомітет з питань сучасних інформаційних технологій
та інновацій у бюджетному процесі

1.      

Герман Денис Вадимович – Голова підкомітету

 

Члени підкомітету:

2.      

Задорожній Микола Миколайович

3.      

Каптєлов Роман Володимирович

4.      

Копанчук Олена Євгенівна

5.      

Пуртова Анна Анатоліївна

6.      

Саламаха Орест Ігорович

7.      

Трухін Олександр Миколайович