Повідомлення

Перейти до розділу
18 квітня 16:34
Розклад засідань Комітету Верховної Ради України з питань бюджету на травень-липень 2018 року посилання...
02 квітня 09:35
Звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" посилання...
14 лютого 12:32
Розклад засідань посилання...
23 квітня 17:22
Виїзне засідання Комітету з питань бюджету на Вінниччині докладніше
18 квітня 16:19
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
16 квітня 17:40
У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із делегацією Комітету з питань державного бюджету, фінансових установ та інвестицій Палати регіональних представників Республіки Індонезія докладніше
06 квітня 12:28
У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)
докладніше
05 квітня 15:39
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
26 березня 12:34
Вперше на Житомирщині докладніше
22 березня 15:04
НА ЗАСІДАННІ БЮДЖЕТНОГО КОМІТЕТУ ПРЕДСТАВЛЕНО НОВИЙ СКЛАД РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ докладніше
22 березня 12:19
Щодо розгляду урядового законопроекту про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (реєстр. № 8175) докладніше
21 березня 2018, 11:23

Члени Комітету

Комітет з питань бюджету

Амельченко Василь Васильович

Перший заступник голови Комітету

Тел: (044) 255-44-13 
Тел: (044) 255-44-23 (помічник) 
Ел. пошта: 
Amelchenko.Vasyl@rada.gov.ua

Білоцерковець Дмитро Олександрович

Член Комітету

Тел: (044) 255-44-65 
Ел. пошта: 
bilotserkovets@v.rada.gov.ua

Гєллєр Євгеній Борисович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-55 (помічник) 
Тел: (044) 255-40-23 
Ел. пошта: 
Hiellier.Yevhenii@rada.gov.ua

Горбунов Олександр Володимирович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-68 
Ел. пошта: 
Horbunov.Oleksandr@rada.gov.ua

Деркач Андрій Леонідович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-95 
Ел. пошта: 
Derkach.Andrii@rada.gov.ua

Дубіль Валерій Олександрович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-88 
Тел: (044) 255-34-14 (помічник) 
Ел. пошта: 
Dubil.Valerii@rada.gov.ua

Веб-сайт:  www.dubil.org

Дубневич Богдан Васильович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-45-18 
Ел. пошта: 
Dubnevych.Bohdan@rada.gov.ua

Іщейкін Костянтин Євгенович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-79 
Ел. пошта: 
Ishcheikin.Kostiantyn@rada.gov.ua

Кривенко Віктор Миколайович

Заступник голови Комітету

Тел: (044) 255-46-05 
Ел. пошта: 
Kryvenko.Viktor@rada.gov.ua

Крулько Іван Іванович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-45-55 
Тел: (044) 255-46-67 (помічник) 
Ел. пошта: 
Krulko.Ivan@rada.gov.ua
Веб-сайт: 
bm.org.ua

Веб-сайт:  batkivshchyna.com.ua

Куліченко Іван Іванович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-98 
Тел: (044) 255-49-86 
Ел. пошта: 
Kulichenko.Ivan@rada.gov.ua

Левченко Юрій Володимирович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-44-29 
Ел. пошта: 
Levchenko.Yurii@rada.gov.ua

Маркевич Ярослав Володимирович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-45-13 
Ел. пошта: 
Markevych.Yaroslav@rada.gov.ua

Матвієнко Анатолій Сергійович

Член Комітету

Тел: (044) 255-34-65 
Тел: (044) 255-36-32 (помічник) 
Ел. пошта: 
Matviienko.Anatolii@rada.gov.ua

Медуниця Олег Вячеславович

Член Комітету

Тел: (044) 255-42-89 
Ел. пошта: 
Medunytsia.Oleh@rada.gov.ua

Мельник Сергій Іванович

Заступник голови Комітету

Тел: (044) 255-43-47 (приймальня) 
Тел: (044) 255-46-09 
Ел. пошта: 
Melnyk.Serhii@rada.gov.ua

Мепарішвілі Хвича Нодарович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-82 
Ел. пошта: 
meparishvili@v.rada.gov.ua

Микитась Максим Вікторович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-91 
Ел. пошта: 
mykytas@v.rada.gov.ua

Молоток Ігор Федорович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-35-08 (помічник) 
Тел: (044) 255-41-25 
Тел: (044) 255-33-63 (помічник) 
Факс: (044) 255-33-63* 
Ел. пошта: 
Molotok.Ihor@rada.gov.ua

Павелко Андрій Васильович

Голова Комітету

Тел: (044) 255-40-29 
Тел: (044) 255-42-23 
Тел: (044) 255-46-76 
Факс: (044) 255-49-40 
Ел. пошта: 
Pavelko.Andrii@rada.gov.ua

Павлов Костянтин Юрійович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-85 
Ел. пошта: 
Pavlov.Kostiantyn@rada.gov.ua

Пинзеник Віктор Михайлович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-56 
Ел. пошта: 
Pynzenyk.Viktor@rada.gov.ua

Пресман Олександр Семенович

Член Комітету

Тел: (044) 255-46-84 (помічник) 
Тел: (044) 255-45-08 
Ел. пошта: 
Presman.Oleksandr@rada.gov.ua

Рудик Сергій Ярославович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-45 
Ел. пошта: 
Rudyk.Serhii@rada.gov.ua
Веб-сайт: 
rudyk.org/ua

Скорик Микола Леонідович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-92 
Ел. пошта: 
Skoryk.Mykola@rada.gov.ua

Унгурян Павло Якимович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-44-52 
Тел: (044) 255-46-79 
Ел. пошта: 
Ungurian.Pavlo@rada.gov.ua

Шевченко Олександр Леонідович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-89 
Ел. пошта: 
  Shevchenko.L.Oleksandr@rada.gov.ua

Шкварилюк Володимир Васильович

Секретар Комітету

Тел: (044) 255-43-76 
Тел: (044) 255-47-45 (помічник) 
Ел. пошта: 
Shkvaryliuk.Volodymyr@rada.gov.ua

Шуфрич Нестор Іванович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-83 
Ел. пошта: 
Shufrych.Nestor@rada.gov.ua