Повідомлення

Перейти до розділу
18 грудня 13:46
19 грудня 2018 року о 17:00 планується засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету докладніше
12 грудня 09:20
Закон України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" (з додатками) посилання...
08 листопада 10:31
Орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на листопад, грудень 2018 року, січень 2019 року докладніше
06 грудня 18:35
Щодо підготовки до другого читання об’єднаного законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування (реєстр. № 8044) докладніше
06 грудня 18:33
Щодо розгляду законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (щодо надходження та спрямування коштів від розподілу (продажу) часток щорічної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин) (реєстр. № 9064) докладніше
06 грудня 18:30
Щодо розгляду урядового законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік (реєстр. № 9369) докладніше
05 грудня 18:19
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
03 грудня 17:57
У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками технічної місії Податково-Бюджетного Департаменту Міжнародного валютного фонду докладніше
22 листопада 23:43
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
22 листопада 15:29
Щодо законопроекту про Державний бюджет України на 2019 рік (реєстр. № 9000), підготовленого Кабінетом Міністрів України до другого читання докладніше
22 листопада 15:17
Щодо законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу України (реєстр. № 9084), підготовленого до другого читання докладніше
21 березня 2018, 11:23

Члени Комітету

Комітет з питань бюджету

Амельченко Василь Васильович

Перший заступник голови Комітету

Тел: (044) 255-44-13 
Тел: (044) 255-44-23 (помічник) 
Ел. пошта: 
Amelchenko.Vasyl@rada.gov.ua

Білоцерковець Дмитро Олександрович

Член Комітету

Тел: (044) 255-44-65 
Ел. пошта: 
bilotserkovets@v.rada.gov.ua

Гєллєр Євгеній Борисович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-55 (помічник) 
Тел: (044) 255-40-23 
Ел. пошта: 
Hiellier.Yevhenii@rada.gov.ua

Горбунов Олександр Володимирович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-68 
Ел. пошта: 
Horbunov.Oleksandr@rada.gov.ua

Деркач Андрій Леонідович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-95 
Ел. пошта: 
Derkach.Andrii@rada.gov.ua

Дубіль Валерій Олександрович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-88 
Тел: (044) 255-34-14 (помічник) 
Ел. пошта: 
Dubil.Valerii@rada.gov.ua

Веб-сайт:  www.dubil.org

Дубневич Богдан Васильович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-45-18 
Ел. пошта: 
Dubnevych.Bohdan@rada.gov.ua

Іщейкін Костянтин Євгенович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-79 
Ел. пошта: 
Ishcheikin.Kostiantyn@rada.gov.ua

Кривенко Віктор Миколайович

Заступник голови Комітету

Тел: (044) 255-46-05 
Ел. пошта: 
Kryvenko.Viktor@rada.gov.ua

Крулько Іван Іванович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-45-55 
Тел: (044) 255-46-67 (помічник) 
Ел. пошта: 
Krulko.Ivan@rada.gov.ua
Веб-сайт: 
bm.org.ua

Веб-сайт:  batkivshchyna.com.ua

Куліченко Іван Іванович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-98 
Тел: (044) 255-49-86 
Ел. пошта: 
Kulichenko.Ivan@rada.gov.ua

Левченко Юрій Володимирович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-44-29 
Ел. пошта: 
Levchenko.Yurii@rada.gov.ua

Маркевич Ярослав Володимирович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-45-13 
Ел. пошта: 
Markevych.Yaroslav@rada.gov.ua

Матвієнко Анатолій Сергійович

Член Комітету

Тел: (044) 255-34-65 
Тел: (044) 255-36-32 (помічник) 
Ел. пошта: 
Matviienko.Anatolii@rada.gov.ua

Медуниця Олег Вячеславович

Член Комітету

Тел: (044) 255-42-89 
Ел. пошта: 
Medunytsia.Oleh@rada.gov.ua

Мельник Сергій Іванович

Заступник голови Комітету

Тел: (044) 255-43-47 (приймальня) 
Тел: (044) 255-46-09 
Ел. пошта: 
Melnyk.Serhii@rada.gov.ua

Мепарішвілі Хвича Нодарович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-82 
Ел. пошта: 
meparishvili@v.rada.gov.ua

Микитась Максим Вікторович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-91 
Ел. пошта: 
mykytas@v.rada.gov.ua

Молоток Ігор Федорович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-35-08 (помічник) 
Тел: (044) 255-41-25 
Тел: (044) 255-33-63 (помічник) 
Факс: (044) 255-33-63* 
Ел. пошта: 
Molotok.Ihor@rada.gov.ua

Павелко Андрій Васильович

Голова Комітету

Тел: (044) 255-40-29 
Тел: (044) 255-42-23 
Тел: (044) 255-46-76 
Факс: (044) 255-49-40 
Ел. пошта: 
Pavelko.Andrii@rada.gov.ua

Павлов Костянтин Юрійович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-85 
Ел. пошта: 
Pavlov.Kostiantyn@rada.gov.ua

Пинзеник Віктор Михайлович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-56 
Ел. пошта: 
Pynzenyk.Viktor@rada.gov.ua

Пресман Олександр Семенович

Член Комітету

Тел: (044) 255-46-84 (помічник) 
Тел: (044) 255-45-08 
Ел. пошта: 
Presman.Oleksandr@rada.gov.ua

Рудик Сергій Ярославович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-43-45 
Ел. пошта: 
Rudyk.Serhii@rada.gov.ua
Веб-сайт: 
rudyk.org/ua

Скорик Микола Леонідович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-92 
Ел. пошта: 
Skoryk.Mykola@rada.gov.ua

Унгурян Павло Якимович

Голова підкомітету

Тел: (044) 255-44-52 
Тел: (044) 255-46-79 
Ел. пошта: 
Ungurian.Pavlo@rada.gov.ua

Шевченко Олександр Леонідович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-89 
Ел. пошта: 
  Shevchenko.L.Oleksandr@rada.gov.ua

Шкварилюк Володимир Васильович

Секретар Комітету

Тел: (044) 255-43-76 
Тел: (044) 255-47-45 (помічник) 
Ел. пошта: 
Shkvaryliuk.Volodymyr@rada.gov.ua

Шуфрич Нестор Іванович

Член Комітету

Тел: (044) 255-43-83 
Ел. пошта: 
Shufrych.Nestor@rada.gov.ua