Головна > Документи > Засідання Комітету
21 вересня 2021, 12:23

21 вересня 2021 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

      На засіданні Комітету з питань бюджету за результатами розгляду порядку денного прийнято такі рішення:


Назва питань порядку денного

Загальні результати розгляду

Щодо включення до порядку денного сесії проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проектів (реєстр. № 6052 від 14.09.2021 р.), поданого народними депутатами України Арістовим Ю.Ю., Арахамією Д.Г. та іншими, та скорочення строків подання альтернативних законопроектів.

Рекомендовано Верховній Раді законопроект включити до порядку денного шостої сесії, визначити невідкладним та скоротити наполовину строк внесення альтернативних законопроектів.

 

Про представлення проекту Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік (реєстр. № 6000 від 15.09.2021 р.), поданого Кабінетом Міністрів України.

Вирішено поінформувати Верховну Раду щодо законопроекту про державний бюджет на 2022 рік.

 

Про переобрання голови підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України. /Включено до порядку денного додатково/.

Прийнято відповідне рішення.

Про утворення робочої групи з підготовки до розгляду законопроекту про Державний бюджет України на 2022 рік (реєстр. № 6000 від 15.09.2021 р.), поданого Кабінетом Міністрів України. /Включено до порядку денного додатково/.

Створено робочу групу та  обрано голову робочої групи.


Про утворення робочої групи з підготовки до розгляду законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу України (реєстр. № 6062 від 15.09.2021 р.), поданого Кабінетом Міністрів України. /Включено до порядку денного додатково/.

Створено робочу групу та  обрано голову робочої групи.

Про зміни у комісії з підготовки пропозицій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. /Включено до порядку денного додатково/.

Прийнято відповідне рішення.