Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету > Оперативна інформація щодо рішень Комітету
Надрукувати Зменшити зону перегляду

Оперативна інформація щодо рішень Комітету

27 січня 2022, 13:02

Про результати розгляду питань на засіданні від 26 січня 2022 року

Оперативна інформація

про результати розгляду питань

на засіданні Комітету з питань бюджету

26 січня 2022 року (згідно з протоколом № 114)

 

Назва питань порядку денного

Загальні результати розгляду

 

1.

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України (За списком).

Всього законопроектів розглянуто – 109:

не мають впливу на показники бюджету – 40;

мають вплив на показники бюджету – 69, у т.ч.: безпосередній – 51; опосередкований – 18;

з них містять положення, які потребують узгодження з бюджетним законодавством, – 10.

 

 

2.

Про підготовку до другого читання проекту Закону України  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів (реєстр. № 5719) /додатковий розгляд/.

Рекомендовано Верховній Раді  законопроект

прийняти у другому читанні та в цілому як закон в остаточній редакції, викладеній Комітетом у порівняльній таблиці до законопроекту, з урахуванням внесення необхідних техніко-юридичних і редакційних правок.

 

3.

Про проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних внесків до системи економічного паспорта (реєстр. № 6395 від 06.12.2021 р.), поданий Президентом України, та альтернативні законопроекти за реєстр. № 6395-1 від 22.12.2021 р., поданий народним депутатом України Цимбалюком М.М., і за реєстр. № 6395-2 від 22.12.2021 р., поданий народними депутатами України Королевською Н.Ю., Солодом Ю.В., Гнатенком В.С., Морозом В.В.

Рекомендовано Верховній Раді законопроекти за реєстр.  6395, № 6395-1 і № 6395-2 включити до порядку денного сесії, розглянути у першому читанні після прийняття за основу законопроекту за реєстр.  6394 та за результатами такого розгляду законопроект за реєстр.  6395 прийняти за основу, доручивши Комітету доопрацювати зазначений законопроект до другого читання.

 

4.

Щодо підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів (реєстр. № 5090) /продовження розгляду/.

Рекомендувати Верховній Раді законопроект прийняти у другому читанні та в цілому як закон в остаточній редакції, викладеній Комітетом з питань бюджету у порівняльній таблиці до зазначеного законопроекту, з урахуванням внесення необхідних техніко-юридичних і редакційних правок.

 

5.

Про план роботи Комітету з питань бюджету на період сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Затверджено.

 

6.

Різне:

- Про основні підсумки роботи Комітету з питань бюджету у період шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

 

Інформацію взято до відома.