Повідомлення

Перейти до розділу
18 квітня 16:34
Розклад засідань Комітету Верховної Ради України з питань бюджету на травень-липень 2018 року посилання...
02 квітня 09:35
Звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" посилання...
14 лютого 12:32
Розклад засідань посилання...
18 квітня 16:19
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
16 квітня 17:40
У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із делегацією Комітету з питань державного бюджету, фінансових установ та інвестицій Палати регіональних представників Республіки Індонезія докладніше
06 квітня 12:28
У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)
докладніше
05 квітня 15:39
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
26 березня 12:34
Вперше на Житомирщині докладніше
22 березня 15:04
НА ЗАСІДАННІ БЮДЖЕТНОГО КОМІТЕТУ ПРЕДСТАВЛЕНО НОВИЙ СКЛАД РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ докладніше
22 березня 12:19
Щодо розгляду урядового законопроекту про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (реєстр. № 8175) докладніше
21 березня 17:19
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини докладніше
11 грудня 2017, 10:46

Стенограма до ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ №122 від 06.12.2017

 

СТЕНОГРАМА

засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

6 грудня 2017 року (15-00)

 

ПАВЕЛКО А.В. Доброго дня, шановні колеги! Розпочинаємо роботу. Зареєструвалося 16 народних депутатів, зараз присутні. На засіданні присутні більше половини від складу членів комітету. Кворум є. Засідання оголошую відкритим.

Прошу секретаря комітету Шкварилюка здійснювати підрахунок результатів голосування.

Шановні колеги, з початку ми повинні виїзне засідання в Сумській області закрити. На цьому засіданні пропонується завершити роботу, що розпочалася 17 листопада у місті Суми та ухвалити рішення комітету щодо обговорених питань.

У наданих вам матеріалах міститься інформація Сумської облдержадміністрації за всіма напрямами, що розглядалися. Нагадую, серед них питання щодо стану місцевих бюджетів області, основних напрямів реформування галузі охорони здоров'я, проблем зі збереженням мереж дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, перспектив розвитку дорожньої інфраструктури.

Поряд з тим додається звернення керівництва області щодо врегулювання проблемних питань за відповідними напрямами та запропоновано проект листа до уряду.

Шановні колеги, на нашому засіданні присутній перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Олександр Олексійович Марченко.

Є пропозиція погодитися з розданими вам матеріалами та запропонованим рішенням по виїзному засіданню. Шановні колеги, погодимося?

 

ІЗ ЗАЛУ. Так!

 

ПАВЕЛКО А.В. Тоді пропоную підтримати таке рішення комітету: рекомендувати уряду розглянути можливості врегулювання порушених Сумською облдержадміністрацією питань та реалізацію наданих пропозицій, направивши відповідне звернення до уряду.

Прошу голосувати. Хто за? Хто проти? Хто утримався? Одноголосно. Дякую.

Шановні колеги, нагадую, що у п'ятницю, 8 грудня, заплановано виїзне засідання комітету у місто Рівне. Запрошую всіх взяти участь у такому засіданні.

Розгляд питань цього виїзного засідання у Сумську область завершено. Засідання комітету оголошую закритим.