Повідомлення

Перейти до розділу
15 вересня 09:00
Оголошення про умови та строки проведення конкурсу на зайняття посад членів Рахункової палати, строк повноважень яких закінчується у березні 2024 року докладніше
15 вересня 09:00
Оголошення про умови та строки проведення повторного конкурсу на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати докладніше
22 березня 16:43
Закон України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" посилання...
25 вересня 10:14
Леся Забуранна: У покритті дефіциту бюджету наступного року Україна розраховує на США, ЄС та МВФ докладніше
20 вересня 09:59
Комітет з питань бюджету підтримав за основу і в цілому законопроект про перегляд Державного бюджету України на 2023 рік - Роксолана Підласа докладніше
18 вересня 10:15
Леся Забуранна: Основна задача державного бюджету наступного року – наша перемога та підтримка громадян
докладніше
15 вересня 15:13
Парламент отримав проект Державного бюджету на 2024 рік, - Роксолана Підласа докладніше
15 вересня 12:07
Комітет з питань бюджету погодив виділення майже 19 млрд грн для захисту критичної інфраструктури докладніше
14 вересня 16:04
Роксолана Підласа: Усі наявні ресурси місцевої та центральної влади у 2024 році максимально будуть спрямуватися на військові потреби докладніше
14 вересня 12:40
Комітет з питань бюджету розпочинає конкурс на зайняття 11 посад членів Рахункової палати докладніше
12 вересня 17:35
Рада найближчим часом збільшить видатки на оборону на понад 300 млрд грн, — Роксолана Підласа докладніше
02 червня 2023, 09:09

Роксолана Підласа: На другий етап програми «єВідновлення» буде виділено 7 млрд грн

 

В Україні розпочинається другий етап програми «єВідновлення», у рамках якої на компенсації українцям для відновлення зруйнованого житла буде виділено 7 млрд грн. Про це заявила народна депутатка, голова парламентського Комітету з питань бюджету Роксолана Підласа.

Вона розповіла, що другий етап програми «єВідновлення» спрямований на тих, хто повністю втратив своє житло внаслідок російської агресії, зокрема власників приватних будинків і квартир.

«Водночас, якщо багатоквартирний будинок зазнав масштабних руйнувань: наприклад, обвалилась ціла секція чи були зруйновані сходові клітини, входи, ліфтові шахти, то такий будинок держава буде відбудовувати централізовано й індивідуальні компенсації не надаватимуться. Найближчим часом уряд спільно з парламентом ухвалить рішення про виділення фінансування на відбудову до 100 таких будинків», - підкреслила Роксолана Підласа.

За її словами, продовжується також і реалізація першого етапу програми «єВідновлення», у рамках якого українці можуть отримати грошову допомогу на поточний ремонт житла.

«У нас є питання до швидкості роботи комісій, які утворила місцева влада. З-понад 15,5 тисяч заявок в обробку взяті лише 655 штук. Але хороша новина в тому, що найближчими днями вже відбудуться виплати за першими погодженими заявками. Два заявники із Селидового і три заявники з Ірпеня отримають свою компенсацію на поточний ремонт», - розповіла народна депутатка.

Вона додала, що кошти на виплати є, і зараз питання лише у швидкості опрацювання заявок громадян.

«Уряд спільно з парламентом буде оперативно виділяти додаткове фінансування на обидва етапи програми, коли воно буде використовуватися», - підсумувала парламентарій.