Повідомлення

Перейти до розділу
15 вересня 09:00
Оголошення про умови та строки проведення конкурсу на зайняття посад членів Рахункової палати, строк повноважень яких закінчується у березні 2024 року докладніше
15 вересня 09:00
Оголошення про умови та строки проведення повторного конкурсу на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати докладніше
22 березня 16:43
Закон України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" посилання...
25 вересня 10:14
Леся Забуранна: У покритті дефіциту бюджету наступного року Україна розраховує на США, ЄС та МВФ докладніше
20 вересня 09:59
Комітет з питань бюджету підтримав за основу і в цілому законопроект про перегляд Державного бюджету України на 2023 рік - Роксолана Підласа докладніше
18 вересня 10:15
Леся Забуранна: Основна задача державного бюджету наступного року – наша перемога та підтримка громадян
докладніше
15 вересня 15:13
Парламент отримав проект Державного бюджету на 2024 рік, - Роксолана Підласа докладніше
15 вересня 12:07
Комітет з питань бюджету погодив виділення майже 19 млрд грн для захисту критичної інфраструктури докладніше
14 вересня 16:04
Роксолана Підласа: Усі наявні ресурси місцевої та центральної влади у 2024 році максимально будуть спрямуватися на військові потреби докладніше
14 вересня 12:40
Комітет з питань бюджету розпочинає конкурс на зайняття 11 посад членів Рахункової палати докладніше
12 вересня 17:35
Рада найближчим часом збільшить видатки на оборону на понад 300 млрд грн, — Роксолана Підласа докладніше
18 вересня 2023, 10:15

Леся Забуранна: Основна задача державного бюджету наступного року – наша перемога та підтримка громадян

У проєкті бюджету України на наступний рік зберігаються основні тенденції – спрямованість на нашу перемогу й на підтримку людей. Тобто пріоритетами визначені, як і в бюджеті цього року, військові видатки та соціальний захист громадян.

Про це розповіла народна депутатка, членкиня парламентського Комітету із питань бюджету Леся Забуранна.

«Основна задача бюджету 2024 року – наша перемога та люди. Передбачається підвищення мінімальних зарплат, індексація та реформування пенсійного забезпечення, а також у бюджеті закладено зростання видатків на соціальну підтримку найбільш незахищених верств населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб», - зазначила парламентарій.

Вона також наголосила на тому, що в бюджеті наступного року максимально скорочені всі нецільові видатки.

«Одним із пріоритетів цього бюджету є подолання нецільових видатків, тож у бюджеті 2024 року, наприклад, відсутні видатки на ДФРР, на інвестиційні проєкти будівництва, тобто мінімізовано абсолютно ті видатки, що не спрямовані на сектор безпеки та оборони й на підтримку людей», - підкреслила народна депутатка.

За її словами, усі питання, що стосуються сумнівних видатків, будуть обговорюватися на засіданні профільного комітету, вестимуться відповідні діалоги з розпорядниками коштів для розуміння, на що спрямовуються гроші.

Леся Забуранна нагадала, що цього року основними нашими фінансовими донорами стали США, Євросоюз і Міжнародний валютний фонд. Україна розраховує на їхню допомогу й наступного року.

«Сьогодні тривають перемовини з ними про продовження програм і підтримки України. Ми вже маємо непогані результати, особливо у сфері соціального захисту населення, тож ми сподіваємося, що всі видатки будуть забезпечені. Звичайно ж, і Президент, і уряд, і парламент працюють над тим, щоб усі перемовини були успішними», - підсумувала політикиня.