У Комітеті з питань бюджету 17 грудня 2025 року відбулося засідання підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати, на якому розглянуто питання про Висновки Рахункової палати про результати аналізу виконання закону про державний бюджет на 2025 рік у січні – вересні і за підсумками трьох кварталів в частині надходжень загального фонду та інформацію щодо поточного стану виконання державного бюджету у 2025 році.

У засіданні підкомітету взяли участь Голова Рахункової палати Піщанська О.С., перший заступник Міністра фінансів Єрмоличев Р.В., інші уповноважені посадові особи цих органів, а також керівні представники деяких головних розпорядників коштів державного бюджету, а саме: Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства енергетики, Міністерства культури.

Засідання підкомітету транслювалося у прямому ефірі на YouTube-каналі Комітету з питань бюджету та з його записом можна ознайомитися за посиланням:

https://www.youtube.com/live/9m1r5G9jVSs?si=yX5uPZQqa3zk4NK4

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

10 червня 2026 12:01
08 червня 2026 17:08
03 червня 2026 19:20
03 червня 2026 18:37
01 червня 2026 15:08
28 травня 2026 12:11
26 травня 2026 18:22
14 травня 2026 14:41
06 травня 2026 18:01
06 травня 2026 13:01