Готові до трансляції наживо!

13 грудня 2023, 09:50

 

У Комітеті з питань бюджету розпочинаються співбесіди в межах конкурсу на зайняття чотирьох вакантних посад у Рахунковій палаті.

Співбесіди розпочинаються 13 грудня о 10 годині й триватимуть три дні. Представники громадськості та ЗМІ можуть спостерігати за ходом співбесід наживо на youtube-каналі Комітету з питань бюджету за адресою: https://youtube.com/@the_budget_committee

«Онлайн трансляція — це перший крок до прозорості відборів у члени Рахункової палати, який ми можемо зробити в межах чинного законодавства й у спосіб, передбачений ним», — пояснила Roksolana Pidlasa.

За результатами співбесід Комітет з питань бюджету повідомить народним депутатам про відповідність кандидатів вимогам до члена Рахункової палати, а також відкриє своїм рішення можливість до голосування в залі.

Обрання на посади членів Рахункової палати здійснюється Верховною Радою України відкритим рейтинговим голосуванням по кожному кандидату окремо. Парламент призначить тих чотирьох кандидатів, які наберуть найбільшу кількість голосів народних депутатів у рейтинговому голосуванні.