Леся Забуранна: Люди, що мають право на пенсії та інші соцвиплати будуть забезпечені ними в повній мірі

05 січня 2024, 11:15

Пенсії, соціальні виплати й будь-які соціальні програми – це захищені статті видатків державного бюджету, тож за будь-яких умов вони будуть профінансовані. Якщо не буде достатньої міжнародної допомоги, то уряд першочергово скорочуватиме програми підтримки бізнесу, видатки на відновлення та інші капітальні видатки, а також шукатиме внутрішні можливості для забезпечення захищених статей.

Про це заявила народна депутатка, членкиня парламентського Комітету із питань бюджету Леся Забуранна. 

«Без зовнішньої допомоги Україна шукатиме внутрішні можливості для задоволення захищених статей бюджету. Це складно, це не зовсім сприятливий сценарій для нашої країни, але точно люди, що мають право на пенсії та інші соцвиплати будуть забезпечені ними в повній мірі», - зазначила парламентарій.

Вона наголосила, що на цей рік припадають вибори в наших країнах-партнерах, зокрема у США та Європі, тому необхідно багато комунікувати з союзниками задля збереження підтримки України.

«На початку військового вторгнення росії українці об’єдналися, і це дало нам можливість стояти ось уже два роки та продемонструвати всьому світу неймовірний героїзм наших громадян, воїнів і країни в цілому. Тому давайте єднатися й розуміти, що у нас дуже важкі реалії, і тут ми повинні перш за все допомогти самі собі», - підсумувала народна депутатка.