Повідомлення

Перейти до розділу
16 вересня 11:23
проект Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" за реєстр. №6000 від 15.09.2021 року посилання...
27 серпня 15:12
Бюджетна декларація на 2022-2024 роки /схвалена Кабінетом Міністрів України та подана з відповідними матеріалами/ та Постанова ВРУ «Про Бюджетну декларацію на 2022-2024 роки» докладніше
29 березня 15:09
Закон України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" посилання...
19 жовтня 17:40
Щодо розгляду проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (реєстр. № 6062) докладніше
19 жовтня 17:01
Щодо підготовки до першого читання законопроекту про Державний бюджет України на 2022 рік (реєстр. № 6000) докладніше
19 жовтня 10:54
Щодо розгляду питання про підготовку до другого читання проекту Закону України про внесення зміни до статті 33 Бюджетного кодексу України щодо уточнення інформації, яка подається Національним банком України для складання Бюджетної декларації (реєстр. № 5853) докладніше
18 жовтня 10:18
Юрій Арістов, голова комітету ВР з питань бюджету: "Розраховуємо на подальше відновлення економічної активності, драйвером якої буде як внутрішній, так і зовнішній попит" посилання...
12 жовтня 16:49
Юрій Арістов: хто і скільки отримає завдяки змінам до Бюджету-2021 посилання...
07 жовтня 12:07
Щодо підготовки до другого читання законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних (реєстр. № 6052) докладніше
27 вересня 16:00
У Комітеті ВРУ з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Єврокомісії та SIGMA докладніше
24 вересня 12:40
Голова бюджетного комітету парламенту: “Ми звернулися до міжнародних інституцій, щоб вони допомогли створити Бюджетний офіс при бюджетному комітеті” посилання...
27 листопада 2018, 12:04

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ №158 від 22.11.2018

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету

 

 

 

Протокол засідання №158 від 22 листопада 2018 року

 

 

 

0420  година  м. Київ, вул. Банкова, 6-8, кімн. 510

Головує: Голова Комітету Павелко А.В.

Присутні:

Члени Комітету: Амельченко В.В., Білоцерковець Д.О., Горбунов О.В., Дубневич Б.В., Іщейкін К.Є., Кривенко В.М., Крулько І.І., Куліченко І.І., Медуниця О.В., Мельник С.І., Мепарішвілі Х.Н., Павлов К.Ю., Рудик С.Я., Унгурян П.Я., Шкварилюк В.В.

Всього присутніх – 16 народних депутатів.

Відсутні:

Члени Комітету: Гєллєр Є.Б., Деркач А.Л., Дубіль В.О., Левченко Ю.В., Маркевич Я.В., Матвієнко А.С., Микитась М.В., Молоток І.Ф., Пинзеник В.М., Пресман О.С., Скорик М.Л., Шевченко О.Л., Шуфрич Н.І.

Присутні:

Від секретаріату Комітету: Ватульов А.В., Джинджириста Л.Я., Книшенко І.Ф., Фещук С.Л., Андросюк Н.В., Боброва Т.С., Больбат О.О., Войтенко Є.А., Качан Т.В., Кочергіна Н.В., Кочубей О.П., Криволап М.К., Литвиненко Л.І., Луценко Н.В., Пінчукова А.В., Пунда О.Б., Расчислова Л.В., Симончук К.В., Шпак В.П., Климчук Д.І., Клочкова Т.В.

 

Список запрошених та осіб, які взяли участь в обговоренні питань

відповідно до компетенції:

від Адміністрації Президента України

Марченко С.М. – заступник Глави Адміністрації;

від Кабінету Міністрів України

Кубів С.І. – Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України;

Саєнко О.С. – Міністр Кабінету Міністрів України;

від Міністерства фінансів України

Маркарова О.С. – в.о. Міністра.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про подання Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про призначення Маркарової Оксани Сергіївни Міністром фінансів України (лист Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 № 22364/0/2-18).

СЛУХАЛИ:

Інформацію Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І. щодо подання Прем’єр-міністра України про призначення Маркарової Оксани Сергіївни Міністром фінансів України.

Відмітили:

За дорученням Голови Верховної Ради України до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету надійшло подання Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. від 21.11.2018 р. № 22364/0/2-18 з пропозицією про призначення Маркарової Оксани Сергіївни Міністром фінансів України (копію подання роздано народним депутатам України – членам Комітету).

Пунктом 12 частини першої статті 85 Конституції України встановлено, що до повноважень Верховної Ради України належить призначення за поданням Президента України Прем’єр-міністра України, Міністра оборони України, Міністра закордонних справ України, призначення за поданням Прем’єр-міністра України інших членів Кабінету Міністрів України, Голови Антимонопольного комітету України, Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Голови Фонду державного майна України, звільнення зазначених осіб з посад, вирішення питання про відставку Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України.

В обговоренні даного питання брали участь народні депутати України – члени Комітету Павелко А.В., Кривенко В.М., а також Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С.І. і в.о. Міністра фінансів України Маркарова О.С.

За підсумками обговорення Голова Комітету Павелко А.В. поставив на голосування пропозицію рекомендувати Верховній Раді України підтримати пропозицію Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про призначення Маркарової Оксани Сергіївни на посаду Міністра фінансів України. Така пропозиція була підтримана одноголосно присутніми на засіданні членами Комітету з питань бюджету.

УХВАЛИЛИ:

Керуючись пунктом 12 частини першої статті 85 Конституції України, рекомендувати Верховній Раді України підтримати пропозицію Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про призначення Маркарової Оксани Сергіївни на посаду Міністра фінансів України (з оформленням відповідного проекту постанови Верховної Ради України).

Голосували: «за» - одноголосно.

Голова Комітету                                                                     А.В. Павелко

Секретар Комітету                                                                 В.В. Шкварилюк